“Маму порізали за те, що пробувала захистити дитину”: Садовий про напад на ромів у Львові

logo
195306_mamu_porizali_za_te_wo_probuvala_zahistit.jpeg


Жінку з табору ромів, на який у суботу, 23 червня, напала група молодиків, порізали ножем за спробу захистити свою 10-річну дитину. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий у Facebook.

За його словами, всі постраждалі наразі знаходяться під захистом правоохоронців і проходять у справі в якості свідків. 

Також повідомляється, що один поранений лежить у 8-й лікарні в середньому стані тяжкості. Жінці з дитиною зашили рани і відпустили з лікарні.

Зазначається, що постраждалим від нападу на кілька днів нададуть притулок.

Мер Львова також закликав поліцію “якісно провести розслідування і покарати убивць”.

“Загиблого кололи ножами групою і з однозначною метою вбивства. Маму порізали за те, що пробувала захистити 10-річну дитину. Я прошу вас чітко усвідомити цю картину перш ніж писати коментарі в стилі «так їм і треба!». Історія показує, що відстань від цивілізованої людської істоти до бездушної бестії невелика. Залишайтесь людьми!”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, у суботу, 23 червня, у лісовому масиві на околиці Львова група невідомих осіб у масках напала на табір, у якому проживають громадяни ромської національності. В результаті нападу загинув 24-річний юнак, постраждали ще четверо людей, серед яких 10-річна дитина.

Сьогодні, 24 червня, поліцейські затримали сімох молодиків 16-17 років, а також 20-річного організатора, підозрюваних у причетності до озброєного нападу на табір ромів.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter


А поділитися?