Марафонець Валерій Шажко пробіжить 30 км у Львові на підтримку воїнів ЗСУ

logo


Краматорець Валерій Шажко пробіжить у Львові 30 км з українським прапором аби підтримати бійців Збройних сил України

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради. 

Валерій Шажко – мешканець Краматорська. У липні 2021 року він став учасником патріотичного марафону до 30-ї річниці Незалежності України.

Сьогодні Валерій вирішив пробігти 30 кілометрів марафону у Львові, щоб морально підтримати наших військових та всіх громадян України.

Валерій Шажко

Цим пробігом він висловлює свою позицію. Минулого року п’ятеро бігунів стартували зі Львова та фінішували у Сєвєродонецьку, пронісши Прапор України територіями дев’яти областей нашої держави.

«Сьогодні мій забіг околицями Львова на підтримку моїх друзів. які стримують ворога. Хочу сказати, що не варто панікувати, треба бути напоготові. Багато моїх друзів у батальйонах тероборони. Молимося за Україну. Слава Україні», – сказав Валерій Шажко.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові всі навчальні заклади працюють дистанційно, а мешканців просять не виходити з дому без потреби. Хіба що хтось схоче здати кров. Водночас львівське летовище охороняють. А мешканців Львівщини просять пропускати поза чергою до заправок автомобілі екстреної служби та військових.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!