Маршрут автобуса №52 у Львові частково змінили

logo


Згодом автобуси на маршруті №52 курсуватимуть до вулиці Варшавської.
Фото: Святослав Нейгауз

Фото: Святослав Нейгауз

Маршрут руху автобуса №52 продовжили від площі Різні до кільця Чорновола – Липинського. Відповідне рішення прийняли за засіданні виконавчого комітету ЛМР учора, 16 серпня.

Із 1 вересня автобус має курсувати від АС «Західна» за маршрутом автобуса №28. Натомість нині автобус №52 курсує лише до площі Різні. Його обслуговує комунальне «АТП-1». На наступному виконкомі мають продовжити іншу частину маршруту, аби він міг повноцінно сполучати Варшавську та Городоцьку.

Скільки автобусів курсуватиме на оновленому маршруті наразі не відомо, втім, як пояснює заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, їх має бути достатньо, аби автобуси їздили що десять хвилин. На маршруті курсуватимуть низькопідлогові автобуси, а маршрут №28 залишать без змін. Таким чином у міськраді сподіваються вирішити проблему з транспортом на Городоцькій та Варшавській.

Нагадаємо, що міське управління транспорту намагалося домовитись із обласним департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, аби продовжити маршрут №52 до Рудного та збільшити кількість автобусів до 12-15. Утім місту та області домовитись не вдалось. Водночас у міськраді також  планували запустити автобуси великого класу на маршрут №28, а до Старого Рудного – запустити безкоштовний експрес. Утім місцеві мешканці виступили проти такої ініціативи.

Вікторія Ейсмунт

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.