Максим Козицький із робочим візитом відвідав Стрийщину

logo


Очільник області оглянув ремонтні роботи у медичних закладах, поспілкувався з керівниками та представникамигромад.Максим Козицький із робочим візитом відвідав Стрийщину

Сьогодні, 22 травня, в межах робочого візиту на Стрийщину начальник Львівської ОВА Максим Козицькийознайомився з роботою територіального медичного об’єднання «Стрийська міська об’єднана лікарня».

Зокрема, він відвідав низку медичних закладів, які входять в ТМО.

Серед них – Стрийська міська дитяча лікарня. Відокремлений підрозділ «Дитяча лікарня» КНП «ТМО «СМОЛ» надає висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню Стрийської ОТГ і навколишніх районів.

У складі медзакладу функціонує консультативно-діагностичне відділення з реабілітаційним підрозділом. Воно розташованеу будівлі колишнього протитуберкульозного диспансеру.

Рішенням Львівської обласної ради занедбане приміщення передали на баланс міської дитячої лікарні. Тоді тут за кошти благодійників провели ремонтні роботи, зокрема замінили системи каналізації, водопостачання, освітлення, опалення, здійснили поточний ремонт даху. З міського бюджету також скерували понад мільйон гривень на будівельні матеріали та зробили благоустрій території.

Сьогодні тут працюють всі необхідні спеціалісти длянадання належної допомоги, є сучасне обладнання, яке також придбали благодійники. Громада має бачення розширення і розвитку відділення, та готова залучати до цього партнерів.

В межах візиту проговорили про низку приміщень, які потенційно можуть бути облаштовані для потреб лікарні, потребують ремонту тощо.

Зокрема, будівля по вул. Шумлявщина (колишнє приміщення протитуберкульозного диспансеру) перебуває в аварійному стані та може бути облаштоване після передачі його на баланс КНП «ТМО«СМОЛ» для облаштування реабілітаційно-паліативного відділення.

Інфекційне відділення в складі КНП «ТМО «СМОЛ», розташоване за адресою вул. Дрогобицька, 61, потребує капітального ремонту. Проєкт передбачає реконструкцію інфекційного відділення з облаштуванням палат блоковою системою.

ВП «Пологовий будинок» по вул. Шашкевича, 17 – тривають ремонтні роботи у палатах післяпологового відділення. Тут планують відкрити «Центр здоров’я жінки» для раннього виявлення онкозахворювання у жінокрепродуктивного віку.