Медикам Соснівської лікарні виплатили зарплату за квітень

logo


ЛЮДИ

Зараз заборгованість перед соснівськими медиками за травень-серпень становить орієнтовно 2 мільйони 500 тисяч гривень

Джерело фото: Червоноградська міська рада

Медикам Соснівської міської лікарні виплатили заборговану заробітну плату за квітень. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Червоноградської міської ради.

За інформацією т. в. о керівника медичного закладу Марії Губанової, завдяки тому, що Червоноградська міська рада виділила 400 тисяч гривень, а Національна Служба Здоров’я України виконала свої зобов’язання і у середу, 1 вересня, перерахувала 420 тисяч гривень за надані лікарями послуги, вдалося повністю погасити заборгованість за квітень, ‒ йдеться у повідомленні міськради. 

Станом на сьогодні, 3 вересня, заборгованість перед соснівськими медиками за травень-серпень становить орієнтовно 2 мільйони 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, Червоноградська окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо безпідставної невиплати заробітної плати більше як за один місяць медиками міської лікарні у Соснівці.

Раніше медпрацівники лікарні відновного лікування №3 оголосили голодування вимагаючи виплати заробітної плати. Більше про ситуацію, яка склалася в лікарні читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.