Медики врятували львівську тренерку, в якої відмерла частина тонкого кишківника

logo


Як повідомляє Перше медичне об’єднання Львова, жінку нудило, болів живіт, а в голові паморочилось. Уже вдома вона прийняла знеболювальне, але легше не стало. Тож пані Наталія викликала швидку.

До лікарні жінку привезли у важкому стані. Медики виявили у пацієнтки вкрай небезпечне для життя захворювання – гострий мезентеріальний тромбоз.

Тромб
перекрив кровопостачання кишківника, що і призвело до стрімкого розвитку некрозу.

Пані Наталію негайно забрали в операційну. Під час втручання хірурги виявили, що відмерло вже ⅔ тонкого кишківника. Тож виконали резекцію, тобто видалили всю уражену некрозом ділянку. А потому сформували стому – вивели кишку назовні через штучний отвір у черевній порожнині.

Через 2 дні пацієнтці провели повторне хірургічне втручання із реконструкції
шлунково-кишкового тракту шляхом накладання анастомозу. Лікарі забрали ентеростому та з’єднали вцілілі частини органу. Обидві операції минули добре.

За 3 тижні інтенсивного лікування жінки в хірургічному стаціонарі лікарі вже впевнено можуть говорити, що їм вдалося врятувати її життя.

“Я щасливий, що пані Наталія перенесла оперативні втручання без будь-яких ускладнень. Вона гарно відновлюється і виписується з нашої клініки із посмішкою та планами на майбутнє: виховати для України
нового чемпіона. Це великий успіх для нашої команди”, – каже хірург Богдан Ліщук.

Післяопераційна реабілітація триватиме близько 2-3 місяців, після чого пані Наталія зможе повернутися до звичного життя та тренерської роботи.