Медзаклади Львівщини отримали допомогу від Мазовецького воєводства в межах програми транскордонного співробітництва

logo


Подушки, ковдри та постіль вже доставили у центральні лікарні.

Центральні лікарні Львівщини отрималичергову партію гуманітарної допомоги від партнерів з Мазовецького воєводства та представників Маршалківського управління (Республіка Польща). Цього разу це – подушки, ковдри та постіль.

Завдяки Релігійній Місії Caritas Spes Lviv Archdiocese, з якою співпрацює департамент міжнародного співробітництва ЛОВА, речі вже доставили у КНП Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги», КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційнаклінічна лікарня», Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

«Це вже вчетверте в нашу область прибуває допомога від польських колег в межах програми транскордонного співробітництва. У березні вони передали медзакладам понад 800 матраців, ще раніше – медичне обладнання, засоби гігієни. Тоді ж у гуртожитки, в яких проживають внутрішньо переселені особи, та в будинки-інтернати для людей з інвалідністю привезли побутову техніку.  Пункти незламностіотримали автономні зарядні станції, – зазначила директорка департаменту міжнародного співробітництва Ірина Бутинець. – Ми щиро вдячні нашим польським партнерам за підтримку у такий непростий для України час, сподіваємося на нашу співпрацю і надалі!».