Мер Львова Андрій Садовий тричі на день інформуватиме щодо обстановки у місті

logo


Мер Львова Андрій Садовий пообіцяв від сьогодні тричі на день інформувати щодо обстановки у місті.

«О 7:00, 13:00 та 17:00 повідомлятиму найактуальнішу інформацію щодо ситуації в місті, – зазначено у дописі на ФБ-сторінці мера Львова. – Поки зв’язок та інтернет працює, за повідомленнями можна стежити на офіційних сторінках у соцмережах. Перелік нижче. У екстрених випадках будемо задіювати всі можливі засоби комунікації.

Ворог воює проти нас не лише ракетами і танками, а й фейками. Правда – це те, в чому наша перевага і сила. І Збройні сили України. Ще раз прошу всіх зберігати спокій, не поширювати неперевірену інформацію, довіряти лише офіційним сторінкам міста та держави». Також у дописах Андрія Садового у соцмережах – інформація з Нацбанку: «Готівка є. Але вводяться обмеження. Не більше 100 тисяч гривень в одні руки на день».

А ще – повідомлення від антитерористичного штабу: «Люди у камуфляжній формі із червоною стрічкою можуть бути диверсантами. Якщо зафіксували осіб із підозрілою поведінкою, одразу повідомляйте на 102. Будьте пильними та обережними!».

Щодо іншого у Львові, то є у Фейсбуку повідомлення про призупинення роботи Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької, Театру імені Марії Заньковецької та Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

Повідомляють у соціальних мережах, що зачинені й приватні галереї міста.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.