Мер Львова прокоментував закупівлю трамваїв, які через технічні нюанси не можуть прийняти пасажирів

logo
206837_mer_lvova_prokomentuvav_zakupivlju_tramva.png


Мер Львова Андрій Садовий прокоментував закупівлю старих берлінських трамваїв, які через нюанси конструкції дверей не можуть прийняти пасажирів на львівських зупинках.

За словами мера, про технічні особливості берлінських трамваїв (щодо типу дверей – Ред.) було відомо заздалегідь і в цьому “не було ніякої таємниці”. Всі технічні проблеми будуть вирішені фахівцями, додав мер.

“Вартість одного трамвая унікальна, тому що ми купуємо 30 трамваїв за ціною одного (нового – Ред.). Всі вони після капремонту і з новою електронікою, будуть споживати набагато менше електроенергії”, – зазначив Садовий.

Коментуючи повідомлення про відкриття прокуратурою кримінального провадження у зв’язку із закупівлею берлінських трамваїв, мер зазначив, що процедура пройшла відповідно до правил, затверджених Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), і з нормам Європейського союзу.

“Всі тендерні процедури проходили під чітким наглядом Європейського банку реконструкції та розвитку…Це “нормальний” процес – кожна добра справа, яку робить місто, по ній відкривається кримінальне провадження. Натомість, коли ми маєм сьогодні у Львові більше 10 заправок, які продають пальне за готівку, без акцизу, з порушенням всіх норм, – всі стоять збоку і спостерігають.”, – заявив мер.

Садовий додав, що йому дивно, “чому з такого невеликого питання зробили таку велику дискусію”.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter


А поділитися?Вам має сподобатись...