Мер Львова вигадав львівську школярку із перерізаними венами

logo
64694_mer_lvova_vigadav_lvivsku_shkoljarku_iz_p.jpeg


У Національній поліції Львівщини спростували заяву мера Андрія Садового про дівчинку-школярку, яка перерізала собі вени у Львові, виконуючи завдання гри із соціальної мережі, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами речниці Нацполіції у Львівській області Світлани Добровольської, проблема спільнот у соціальних мережах, які доводять дітей до самогубства чи каліцтва дійсно існує, і є надзвичайно актуальною в наш час. Однак такого випадку у Львові не траплялося.

«На щастя у поліцію Львівщини подібних заяв не надходило», – про це в коментарі Львівському порталу уточнила Світлана Добровольська.

Водночас вона також повідомила, що із понеділка у Львові планується прес-конференція начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерія Середи, на якій дійсно говоритимуть ро реальну проблему небезпечних спільнот у соцмережах для дітей.

Як відомо, Департамент кіберполіції України зробив заяву про небезпечні групи, які схиляють дітей до самогубств – «Море китів» і «Тихий дім».

У п’ятницю, 17 лютого, мер Львова Андрій Садовий до реальних фактів про небезпеки у соцмережах для дітей, приплів свою історію «про львівську школярку із перерізаними венами».


А поділитися?