Мер Львова закликав об’єднатися кандидатів на мажоритарному окрузі у Яворові

logo


Мер Львова Андрій Садовий закликав об’єднатися кандидатів у народні депутати від округу №112 у місті Яворів. Про це він заявив у Яворові під час вшанування пам’яті учасників національно-визвольних змагань у понеділок, 17 червня.

Участь у відзначенні Дня Героїв, який у Яворові традиційно відзначається на другий день Зелених свят, взяли місцеві депутати, мер Яворова Павло Бакунець та мер Львова Андрій Садовий. Як повідомила прес-служба Львівської міськради, урочисті заходи розпочались із молитви на пл. Ринок у Яворові. Після цього громада вирушила до монумента Січовим Стрільцям, де усі присутні помолились за душі українських героїв.

«У нас дуже багато вміють говорити про героїв, ми співаємо прекрасні патріотичні пісні, але коли йде до роботи, то ми чомусь думаємо. А треба просто брати і робити. Я думаю, що такі випробування Бог нам дав для того, щоб ми краще себе зрозуміли, щоб зрозуміли, який ми є народ, яка ми є нація. Кожен народ має героїв: нема героїв – нема народу. Треба завжди мати мужність цінувати та поважати своє», – заявив під час виступу на вшануванні героїв Андрій Садовий.

фото прес-служби Львівської міськради

Андрій Садовий також похвалив мера Яворова, зазначивши, що побачив у місті позитивні зміни. І при цьому висловив сподівання, що кандидати у народні депутати від мажоритарного округу у Яворові об’єднаються і виберуть з-поміж себе одного.

«Наближаються вибори і тут я бачу вже десь четверо кандидатів у депутати Верховної Ради. Ви знаєте, я б дуже хотів, що врешті переміг здоровий глузд. І, може, вистачить розуму – за тижні два ці кандидати сіли за один стіл і обрали одного, який справді матиме набагато більше шансів перемогти. Я дуже тішусь, що Павло Бакунець має такий драйв іти до Верховної Ради, бо він би справді був дуже хорошим депутатом, але нам потрібна перемога. Я б хотів, щоб Яворів мав найкращого депутата і він був єдиний, щоб ми об’єднали наші зусилля. Формула успіху для нас, українців, дуже проста: в єдності – сила», – заявив Андрій Садовий.

Зазначимо, наразі в окрузі №122 ЦВК офіційно зареєструвала трьох кандидатів – Андрія Гнатуша (директор компанії братів Дубневичів «Енергія-Новояворівськ»), Романа Ониська (директор компанії «Будінвест траст») та Сергія Ушарука (директор підприємства «Галичбудсервіс»). На попередніх виборах у цьому мажоритарному окрузі переміг Володимир Парасюк.