Мер Львова зустрівся з командувачем сухопутних військ НАТО в Європі

logo
154051_mer_lvova_zustrivsja_z_komanduvachem_suho.jpeg


30 листопада під час Безпекового форуму у Львові міський голова Андрій Садовий зустрівся з командувачем сухопутних військ НАТО в Європі Беном Ходжесом. Генерал НАТО є одним із спікерів форуму.

«Ми розуміємо, що нас чекає важкий час, тому нам потрібно співпрацювати з міжнародними організаціями, щоб захистити Україну. Коли я став мером Львова, то моїм завданням було зробити місто таким, у якому безпечно жити. Але потім я зрозумів, що зробити лише місто безпечним неможливо, потрібно робити такою всю країну. Наше завдання зараз – розбудити Європу і світ», ‒ цитує Андрія Садового прес-служба ЛМР.

Під час Безпекового форуму два дні обговорюватимуть механізми деокупації, демілітаризації та реінтеграції. Завтра на форумі презентують дослідження: «Українці і російська агресія».

Спікерами є експерти з США, Канади, Європи та України. Серед них – генерал Бен Ходжес, командувач сухопутними військами НАТО в Європі; Майкл Карпентер, колишній заступник державного секретаря з питань оборони США; Джеймс Безан, член парламенту Канади; Джеймс Шерр, аналітик, письменник, політолог з міжнародним визнанням; Гленн Ховард, директор Jamestown Foundation, впливової американської аналітичної організації; Свен Сакков, директор національного інституту безпеки і оборони Естонії. Модератори Форуму – Мирослава Гонгадзе, Браян Борнер, Наталія Соколенко, Валерій Пекар, Мері О’Хаген та інші відомі іноземні та українські журналісти та експерти.

Детальна програма тут.


А поділитися?Вам має сподобатись...