Мер Миколаєва передумав приймати сміття та Львова

logo


Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич скасував своє розпорядження, підписане 10 вересня, про прийом сміття зі Львова на міському полігоні твердих побутових відходів. Про це він повідомляють “НикВести”.

“Вчора вранці, розуміючи суспільний резонанс і нерозуміння дій міського голови депутатським корпусом, я своїм рішенням скасував розпорядження. Вважаю, що сьогодні з вами, як представниками громади, я повинен прийняти нове рішення, – заявив Сенкевич.

Нагадаємо, 12 вересня мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив на своїй сторінці в Facebook, що місцевий полігон буде тимчасово приймати тверді відходи зі Львова. Після цього “Опозиційний блок” Миколаєва ініціював позачергову сесію міськради з питання поховання сміття на міському полігоні. Міськрада вирішила припинити приймати сміття зі Львова до позачергової сесії міськради 16 вересня, де буде розглянуто відповідне питання.

Як відомо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом “Енергія”. Мер столиці заявив, щоспалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львовау зв’язку з початкомпланових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі “Енергія”.