Мерія дозволила обклеїти рекламою зупинки в центрі Львова

logo
64384_merija_dozvolila_obklejiti_reklamoju_zupi.jpeg


У п’ятницю, 17 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради дозволив приватній рекламній фірмі розміщувати рекламу на павільйонах, встановлених на зупинках громадського транспорту в центрі Львова. Досі стінки павільйонів були виготовлені з прозорого скла і не містили реклами.

Згідно з рішенням, ПП «БігБорд» отримало дозвіл на розміщення реклами на задніх стінках павільйонів на зупинках громадського транспорту за адресами: вул. Князя Романа, 26, вул. Підвальна, 13, пл. Святого Юра, 1, вул. Франка – вул. Саксаганського, вул. Генерала Чупринки, 4, вул. Генерала Чупринки – вул. Бандери, 11.

Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, такий дозвіл рекламна фірма отримала як експеримент на рік. Крім того, зміст реклами ПП «БігБорд» має погоджувати з мерією.

Разом з тим, мер Львова Андрій Садовий наголосив, що розміщена на павійльонах реклама має бути естетичною. «Має бути єдиний підхід, тоді такі варіанти вітаються. А просто заліпити рекламою павільйон – таке неприпустимо», – сказав Садовий.

Відтак, Ірина Кулинич запевнила, що кожен павільйон буде оформлений в єдиному стилі і на одному павільйоні буде розміщена реклама лише одного бренду.

У травні 2016 року фірма самовільно обклеїла павільйони рекламою енергетичного напою

Зазначимо, що ПП «БігБорд» встановлює власним коштом павільйони на зупинках громадського транспорту в центрі Львова. За словами Кулинич, рекламна фірма вже вклала у львівські павільйони понад 4,5 млн грн. Раніше в обмін на це фірма отримувала дозвіл на розміщення реклами лише на сітілайті, вмонтованому в бокову стінку павійльону. Тепер же фірма зможе брендувати й більшу за площею задню стінку павільйону, тобто фактично всю конструкцію.

У травні 2016 року «БігБорд» без жодних дозволів обклеїв три павільйони в центрі Львова рекламою енергетичного напою. Тоді мерія змусила фірму демонтувати нелегальну рекламу.


А поділитися?