Мерія Львова опублікувала листи-відмови на прохання про допомогу зі сміттям посадовців Кіровоградщини

logo
102803_merija_lvova_opublikuvala_listi_vidmovi_n.jpeg


На сайті міської ради Львова створили спеціальну рубрику «Сміттєва блокада», в якій вже розмістили і поступово буде доповнюватись інформація про офіційні листи, які отримала мерія Львова з відмовою на прохання про допомогу у вирішенні питання вивезення та захоронення ТПВ, в тому числі – від посадовців Кіровоградщини.

Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

«Від січня цього року мерія Львова написала сотні листів на міських голів, голів обласних рад та обласних адміністрацій з проханням допомогти у вирішенні проблеми з вивезенням ТПВ. На жаль, на більшість цих прохань місто отримало листи-відмови. Загалом, за цей період було скеровано майже півтисячі листі — 495 звернень», — повідомили в управлінні внутрішньої політики ЛМР.

Відповіді меру Львова надали і посадовці Кіровоградщини: голова ОДА Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович, Долинський міський голова Віра Тернавська, міський голова Малої Виски Юрій Гульдас.

Очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко зокрема зауважив, що найбільші сміттєзвалища області є перевантаженими, їх стан не відповідає вимогам природоохоронного законодавства, громади міст та районів області не можуть позитивно вирішити питання щодо розміщення додаткових обсягів відходів.

Всі скани листів за цим посилання.


А поділитися?Вам має сподобатись...