Мерія попередила львів’ян про шахраїв, які пропонують платний запис до ЦНАПів

logo
171378_merija_poperedila_lviv_jan_pro_shahrajiv_.jpeg


Львівська міськрада закликала львів’ян не користуватися послугами третіх осіб, які пропонують за певну суму записати мешканців на прийом до Центрів надання адмінпослуг.

«Нещодавно з’явилася інформація щодо послуг осіб, які записують людей на прийом у Центри надання адміністративних послуг Львівської міської ради за певну винагороду. Департамент адміністративних послуг ЛМР категорично закликає усіх містян не користуватись схожими послугами третіх осіб для запису на прийом у ЦНАП через сайт міста», – мовиться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Зазанчимо, що про подібні оголошення, які з’явились у соцмережах, повідомив львівський активіст Юрій Тер-Арутюнян у групі гарячої лінії міста у Facebook. Відповідаючи на звернення активіста, адміністратор гарячої лінії запевнив, що працівники ЦНАПів до таких оголошень жодного стосунку не мають.

Візит у ЦНАП, традиційно, можна замовити самостійно на сайті Львівської міськради, або ж особисто – з вівторка до п’ятниці, завітавши до ЦНАПів за адресами: вул. Костя Левицького, 67; просп. Червоної Калини, 2а; вул. М. Хвильового, 14а; вул. Генерала Чупринки, 85.

Графік роботи: понеділок-вівторок: 09:00 – 18:00; середа – четвер: 09:00 – 20:00; п’ятниця: 09:00 – 17:00; субота: 09:00 – 16:00.

Окрім того, прийом документів на отримання послуги на виготовлення паспортів здійснюється і у районних відділах Державної міграційної служби. Записатись можна за посиланням.


А поділитися?