Мерія прозвітувала, скільки заробила на депозитах

logo


Новини, 20.04.2018

20.04.2018, 10:19

депозит, мэрия, горсоветЗа перший квартал 2018 року місто на депозитах заробило 13 млн гривень. Про це повідомив директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук, інформує прес-служба міськради.

“Кошти на депозитах – це не вільні кошти, це тимчасово вільні кошти. Вони мають своє призначення і розписані конкретно по об’єктах. Однак, оскільки ці об’єкти здаються в експлуатацію через 3-5 місяців, а доходи нам надходять приблизно рівномірно кожного місяця, ці кошти не повинні лежати, а працювати для міста. Таким чином, за перший квартал ми заробили 13 млн гривень на депозитах. У 2017 році місто заробило 55 млн грн на депозитах”, – розповів директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

За первый квартал 2018 года город на депозитах заработало 13 млн гривен. Об этом сообщил директор департамента финансовой политики Львовского городского совета Олег Ищук, сообщает пресс-служба горсовета.

“Средства на депозитах – это не свободные средства, это временно свободные средства. Они имеют свое предназначение и расписаны конкретно по объектам. Однако, поскольку эти объекты сдаются в эксплуатацию через 3-5 месяцев, а доходы нам поступают примерно равномерно каждого месяца, эти средства не должны лежать, а работать для города. Таким образом, за первый квартал мы заработали 13 млн гривен на депозитах. В 2017 году город заработал 55 млн грн на депозитах”, – рассказал директор департамента финансовой политики Львовского городского совета.

Соцсети

Погода