Мерія заборонить приміським маршруткам їздити Львовом: чому

logo


image

Львівська міська рада вкотре звернеться до суду, аби заборонити курсування приміських маршруток через центр Львова.

Про це повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Подробиці

Більшість приміських автобусів не мають права курсувати центром міста без відповідних погоджень із Львівською міськрадою. Натомість маршрутки мали би курсувати лише до найближчих автостанцій, що розташовані на в’їздах до Львова. Через це міськрада вже неодноразово зверталася до обласного управління транспорту і зв’язку, а також до суду, аби заборонити приміським маршруткам їздити містом.

“Неодноразові звернення з боку міської влади до обласного департаменту транспорту не мають належного зворотного зв‘язку. І таке свавілля призводить до таких трагедій. Маю сподівання, що після цього випадку ми вже отримаємо належну реакцію щодо цього маршруту зі сторони області”, – розповів Орест Олеськів. 

У ЛМР нагадали про незаконність курсування приміських маршрутів Львовом у зв’яку з трагедією, що сталася 20 листопада: водій 138 маршрутки збив на пішохідному переході двох монахинь, одна з яких загинула. 

Більше новин про транспорт Львівщини: 

2 жовтня на комісії з транскордонного співробітництва українсько-польської Міжурядової Координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва розглянули питання щодо ремонту старої колії в Польщу та реконструкції низки міжнародних пунктів пропуску на кордонах.
Під час перевірки дотримання карантинних норм на головному залізничному вокзалі Львова, виник конфлікт між начальницею потяга та правоохоронцями. Поліцейські намагалися затримати жінку за неправильно одягнуту маску.