Мерія зобов’язала «АВЕ Львів» ліквідувати стихійне сміттєзвалище поблизу аеропорта

logo
206180_merija_zobov_jazala_ave_lviv_likviduvati_.jpeg


Львівська мерія заборонила функціонування перевантажувального майданчика компанії «АВЕ Львів» на вул. Північній неподалік львівського аеропорту. Відповідне рішення у п’ятницю, 10 серпня, ухвалив виконавчий комітет ЛМР.

Нагадаємо, що на перевантажувальному майданчику «АВЕ-Львів» накопичилось близько тисячі тонн сміття за 2,3 км від злітно-посадкової смуги аеропорту «Львів». На початку липня керівник департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук заявив, що компанія «АВЕ Львів» вивезе усе сміття до кінця місяця. Після інциденту з потраплянням птаха у турбіну літака авіакомпанії МАУ, що виконував рейс Львів – Шарм-ель-Шейх працівники Держекоінспекції обстежили територію перевантажувального майданчика, але сміття досі залишається на майданчику.

«До Львівської міськради звернулося управління Служби безпеки України з вимогою вжити негайних заходів щодо недопущення надзвичайних ситуацій в аеропорту «Львів» через незаконне сміттєзвалище ТзОВ «АВЕ-Львів» на вул. Північній, 1», – сказала директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

У зв’язку з цим виконком ЛМР заборонив функціонування перевантажувального майданчика «АВЕ Львів» та зобов’язав ЛКП «Муніципальна варта» встановити шлагбаум, щоб фізично унеможливити завезення сміття на цю територію.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, «АВЕ-Львів» потрібно буде два тижні для очищення ділянки від накопиченого сміття. Від так, мерія дала компанії час до 31 серпня на очищення майданчика. З 1 вересня там встановлять шлагбаум.

Крім того, ЛМР звернеться з позовом до суду про звільнення самовільно захопленої земельної ділянки на вул. Північній.

Нагадаємо, з липня 2017 року до 30 червня 2019 року вивезенням та утилізацією львівського сміття займається ЛОДА. За це Львівська міськрада сплачує ЛОДА по 300 млн грн у рік.


А поділитися?