Мешканці 71 будинку у Львові до кінця доби отримають гарячу воду

logo
215706_meshkanci_71_budinku_u_lvovi_do_kincja_do.jpeg


Йдеться про будинки, які по обіді у четвер, 20 вересня, залишилися без гарячого водопостачання. У «Львівобленерго» пообіцяли за годину відновити подачу електроенергії до п’яти котелень ЛМКП «Львівтеплоенерго», тож до кінця доби гаряча вода має з’явитись у кранах мешканців.

Раніше «Львівобленерго» припинило живити п’ять об’єктів «Львівтеплоенерго» через борг за використану електроенергію. Йдеться про котельні на вулицях Таджицькій, 4а, Чернігівській, 7, Китайській, 12, Червоної Калини, 38, та Миколайчука, 2а.

«Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» заборговували енергетикам за два місяці 12,64 млн грн. Як пояснили у міській раді, така ситуація склалась, бо комунальні підприємства не отримали відшкодування за пільги та субсидії від держави. Відтак зараз, щоб врегулювати ситуацію і хоча б частково погасити борг, у Ратуші шукають інших шляхів.

«Ми зараз пробуємо врегулювати питання наступним чином – ми вимушені це робити, щоб відновити електропостачання – знімати кошти з виконання ремонтних робіт, із робіт із підготовки до опалювального періоду для того, щоб відновити електропостачання. Такі дії загрожують зривом готовності міста Львова до опалювального сезону», – розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Тим часом у «Львівобленерго» пояснили, як домовились із містом врегулювати ситуацію, що склалась.

«Було домовлено про те, що місто до середи повертає кошти, а ми відповідно вмикаємо ті об’єкти, які були виключені і чекаємо коштів, які повернуть у середу», – повідомила речниця «Львівобленерго» Галина Петрушка.


А поділитися?