Мешканці Личаківської звернулися до Андрія Садового, – ВІДЕО

logo
223140_meshkanci_lichakivskoji_zvernulisja_do_an.jpeg


22 жовтня львів’янка Анастасія Карп’як оприлюднила у соцмережах відеозвернення мешканців вулиці Личаківської до міського голови Львова Андрія Садового.

Як передає кореспондент сайту 032.ua, львів’яни таким чином хочуть звернути увагу влади міста на ряд недоліків, які були помічені під час та після реконструкції Личаківської, аби їх виправили.

Зокрема, місцеві мешканці попросили облаштувати пішохідний перехід біля школи №63, переробити незручний та небезпечний пандус, виправити незручну розмітку.

Львів’яни додали, що через перенесену за перехрестя зупинку та відсутній світлофор, зросла аварійність на Личаківській: лише за один місяць на 700 метрах вулиці сталося чотири ДТП. А вночі пішохідний перехід на верху вулиці не освітлюється. Відтак, ліхтар просять перенести на належне місце, щоб він освітлював перехід і повернути зупинку туди, де вона була перед ремонтом, а також встановити світлофор.

Читайте також: Як біля Львова будують з’їзд на трасу Київ – Чоп, – ФОТО

Звернення мешканців Личаківської стосується і паркомісць уздовж дороги: оскільки немає відповідної розмітки, не зрозуміло, чи можуть автомобілі їхати попри запарковані машини. Відтак, більшість водіїв їде у міжрядді.

Львів’яни звернули увагу і на те, що станом на нині, по вул. Личаківській відсутня велоінфраструктура та “кишені” для громадського транспорту”.

З огляду на це, мешканці Личаківської просять виправити всі недоліки, внести зміни в організацію дорожнього руху та провести службове розслідування щодо осіб, які займались реконструкцією і змінами в організації дорожнього руху. У протилежному випадку, львів’яни готові перейти до радикальних способів відстоювання своїх прав.


А поділитися?