Мешканцi мiкрорайону Масляникiвка безкоштовно поїхали у «Веселi боковеньки». ФОТО

logo
121975_meshkanci_mikrorajonu_masljanikivka_bezko.jpeg


Мешканцi мiкрорайону Масляникiвка безкоштовно поїхали у «Веселi боковеньки». ФОТО

У недiлю, 13 серпня, члени квартального комiтету №3 та №2 i активiсти мiкрорайону Масляникiвки вiдвiдали дендропарк «Веселi Боковеньки».  Таку поїзду подарував їм депутат мiської ради Вадим Дрига. Про це зазначила голова квартального комiтету №3 Людмила Береза у коментарi РК.

«Я була в дендропарку 30 рокiв тому, коли працювала у дитячому таборi. Хоча сама з Долинського району, але все не вистачало часу заїхати у «Веселi Боковеньки». Частина мешканцiв мiкрорайону Масляникiвка нiколи не були у цьому парку. I ми вирiшили поїхати i побачити красу свого рiдного краю», – зазначила Людмила Береза. 

I додала, що  вони замовляли екскурсiю, на якiй детально розповiли про життя Давидова, який заснував парк, побачили старовинний винний погрiб та дерева.

«Ми приїхали у дендропарк о 7 годинi ранку i побачили неймовiрну красу, як парує озеро, i вiдчули неймовiрно чисте повiтря, здавалося, що ним не можливо надихатися», – пiдкреслила очiльниця квартального комiтету.

«Туристичнi поїздки – це iнiцiатива людей. Ми разом проводимо суботники, органiзовуємо рiзнi акцiї, а також вiдпочиваємо. Кожного року квартальнi комiтети та активiсти подорожують у новi туристичнi мiсця: були вже в Почаївськiй Лаврi, Уманi та iнших мiстах.  Приємно, що суспiльне життя наповнене такими хорошими традицiями», – зазначив депутат Вадим Дрига.

Як повiдомляв РК, завдяки пiдтримцi Вадима Дрига квартальнi комiтети мiкрорайонiв Арнаутове та Никанорiвки побували на Блакитному озерi, а випускники школи № 33 поїхали у Львiв.


А поділитися?Вам має сподобатись...