Мешканці сіл на Львівщині готові перекривати дорогу, про яку зняв кліп священник, якщо її не відремонтують

logo


Усі звернення та скарги мешканців є безрезультатними.
ілюстративне фото: Курс

ілюстративне фото: Курс

Мешканці сіл Мшанець та Стрілки, що у Старосамбірському районі на Львівщині, готові перекривати дорогу, про яку зняв кліп священник, якщо її не почнуть ремонтувати. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів автор відео отець Роман Гром.

«Скарги та звернення ми подаємо постійно, але вони всі безрезультатні. У відповідь – тільки відписки, на кшталт: “Ми скерували ваше звернення туди-то” тощо. Навіть зверталися до народного депутата Андрія Лопушанського з підписами, а депутатський корпус Старосамбірської районної ради – до “Укравтодору”. Це обурює жителів. Багато з них налаштовані радикально. Вони готові ставати та перекривати трасу. Я теж зупинятися точно не буду», – каже він.

За словами отця Романа, раніше громаді обіцяли два мільйони на ремонт доріг Мшанець – Стрілки цьогоріч, але і їх немає. Однак, на його думку, ні два, ні три, ні п’ять не вирішать проблеми всього відрізку.

«Наскільки мені відомо, тільки 2-2,5 млн грн треба на тільки один кілометр. А є 15 км неробленої дороги. Ми розуміємо, що не все зразу. Але за рік можна зробити, наприклад, 5 км дороги. Інакше це виглядає як знущання над людьми», – розповідає отець.

Додамо, що у 2016 році відремонтували один кілометр асфальтованої частини, торік оновили ще 1,1 км. Аби відремонтувати всю протяжність дороги, за умови одного шару асфальтобетонного покриття, необхідно близько 60 млн грн.

Нагадаємо, що у березні у мережі опублікували кавер-відео на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки на Львівщині. Роботи мали почали у травні-червні, однак відклали через відсутність коштів. А 5 серпня отець Роман Гром опублікував на своїй сторінці у Фейсбуку ще одне відео. Водночас керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, що Старосамбірська РДА не внесла у титульні списки ремонтів на 2019 рік аварійну дорогу, тож її можуть відремонтувати або наступного року, або якщо цього року виділять додаткове фінансування.

Ольга Коваль