Мешканців Львівщини закликають виготовляти коктейлі Молотова та протитанкові їжаки

logo


image

Мешканців Львівщини закликають виготовляти коктейлі Молотова та протитанкові їжаки, аби допомагати територіальній обороні. Про це під час брифінгу повідомив голова Львівської ВДА Максим Козицький.

За його словами, на даний момент є більше 30 точок, де виготовляють коктейлі Молотова.

“Якщо є охочі долучатися або самостійно вміють виготовляти таку суміш, просимо це робити в великій кількості. В адміністрації буде людина відповідальна за розподіл суміші на блокпости для зустрічі ворога у разі необхідності. Те саме пропонуємо робити із протитанковими їжаками”, — сказав Козицький.

Також він попросив допомагати розвозити їх по блокпостах. На блокпостах будуть добровольці, нацгвардійці і поліцейські.

Що відомоНа в’їздах та виїздах у Львів працюють блокпости, також міський голова Львова закликав містян долучатися до патрулювання міста. Про це Андрій Садовий повідомив у короткому зверненні.Записатися на патрулювання можна записатися у районних адміністраціях.На Львівщині у разі відсутності зв’язку швидкі чергуватимуть на вулицях. Про це повідомив керівник Львівського обласного центру екстреної медицини Андрій Васько.У Львові вранці, 26 лютого, звучала сирена через перетин повітряного простору Львівщини. Його порушив літак, який летів у напрямку Білорусі. Про це повідомив під час брифінгу голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону