Мешканців Львівщини закликали записуватися в територіальну оборону

logo


image

Максим Козицький закликав мешканців Львівщини записуватися в ряди територіальної оборони.

Про це начальник Львівської обласної військової адміністрації повідомив на сьогоднішній пресконференції, пише Dailylviv.com.

”Я дуже радий, що на території Львова та Львівського району потік бажаючих стати в лави добровольців територіальної оборони є значним, тому саме з центрального району жителі області повинні брати приклад та активно долучатися до охорони правопорядку регіону. Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини”, – сказав він.

Командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко додав, що від початку дії режиму воєнного стану комплектування територіальної оборони Львівщини становить від 60 до 90%, залежно від пункту комплектування.

”Найпоширенішими причинами відмови у прийнятті в лави тероборони є: відсутність посад або наявність посад, які потребують спеціальної підготовки та відмова військовозобов’язаним громадянам”, – сказав командир тероборони Львівщини.

Також він зазначив, що з моменту введення військового стану розгорнули усі підрозділи сил територіальної оборони збройних сил України області. Усі військовослужбовці забезпечені особистою зброєю, одностроєм та гарячим трьохразовим харчуванням.