Мешканцям аварійного будинку у Львові нададуть тимчасове житло

logo


Мешканців будинку, що на вул. Хімічній, 2 у Львові, тимчасово відселять. Їхнє житло потребує капітального ремонту. Власникам восьми квартир нададуть прихисток на час проведення ремонтних робіт. Це рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Людям пропонують два варіанти — орендувати житло або надати матеріальну допомогу, аби ті самотужки знайшли собі тимчасове помешкання. Сума оренди однокімнатної квартири на місяць не перевищуватиме 10 500 гривень, а двокімнатної — 16 тис. Гроші на всі витрати виділили з бюджету міста.

Перед ремонтними роботами людей попередили про відселення. Для цього проводили спільні зустрічі. Нові домівки їм вже знайшли. Мешканці укладатимуть договори з орендодавцями житла. Юридичними процесами керувала ріелторська фірма. А ціни на квартири визначали відповідно до середньоринкових цін.

«У першу чергу, будуть проведені контраварійні роботи щодо стримання руйнування фасадної стіни», — зазначив в.о. директора департаменту житлового господарства Олександр Одинець.

Нагадаємо, що будинок на вулиці Хімічній, 2 в аварійному стані. Ремонт дороги на вулиці Замарстинівській показав, що дім стоїть на плавунах. А це відкрита загроза його обвалу. Щоб цього уникнути, роботи призупинили. Протягом восьми місяців аварійний будинок ремонтуватимуть. А вже після цього людей повернуть у власні домівки.