Мешканцям Левандівки повідомили, коли з кранів перестане текти брудна вода

logo


Cьогодні, 11-го листопада, мешканці Залізничного району скаржилися на те, що з кранів тече «багнюка» – брудна й смердюча вода. У Водоканалі Tvoemisto.tv повідомили, що ситуацію виправлять до завтрашнього ранку.
Фото: visti.pro

Фото: visti.pro

На брудну воду з кранів у спільноті Varta 1 львів’яни почали скаржитися ще опівдні. Зокрема, мешканці Левандівки викладали фотографії й відео.

Вода, що текла з кранів мешканців Левандівки. Фото: Varta 1

У коментарі для Tvoemisto.tv Уляна Горбата, начальник відділу зв’язків з громадськістю львівського Водоканалу, повідомила, що ситуацію спричинила заміна аварійної ділянки трубопроводу на вулиці Городоцькій, 230, яку проводили вчора, 10-го листопада. Через ремонт учора без води опинився весь Залізничний район. Увечері водопостачання відновили. «Скоріше за все, подача брудної води спричинена поганим станом трубопроводу. Учора труби були повністю спустошені для ремонту, а сьогодні ними подали воду, що почала змивати іржу», – пояснила вона.

На погіршення якості води скаржаться сьогодні мешканці вулиць Широка, Сяйво, Сластьони. «Від ранку працівники Водоканалу проводять профілактичні роботи. На місцях встановлюють пожежні гідранти, якими промивають труби. Мережу миють на ділянках вулиць, де скаржаться люди. Сподіваємось, наслідки аварії вдасться усунути до ранку суботи», – прокоментувала Уляна Горбата.  

Опублікувала Людмила Рубцова