Мешканцям Ряшівської та Патона у Львові чиновники рекомендують ходити пішки

logo


Сьогодні зранку, коли на вулиці був мороз -10, мешканці вулиці Патона у Львові марно очікували на громадський транспорт, аби добратися до центру міста.

Зі скаргою вони звернулися на Гарячу лінію міста Львова.

Мешканці обурені, що звичні та зручні маршрути поскасовували, а щодо нових, то чиновники з міськради тільки годують обіцянками.

У коментарях сусіди радять одне одному, як добратися на роботу. До прикладу, скористатися маршруткою №138. Звісно, якщо вдасться туди залізти. І попереджають, що на одній сходинці там їде шість пасажирів одночасно. Про дотримання карантинних вимог в таких ситуаціях і мови бути не може.

Вочевидь, мешканці цього району неодноразово зверталися з запитами та вимогами відновити маршрути. І тепер діляться відповідями, які отримали.

«Як повідомили Львівське комунальне АТП 1, відновлення наразі не передбачається, оскільки відповідного офіційного розпорядження комісії ТЕБ та НС не надходило. Додатково буде вивчено пасажиропотік на даному маршруті в цілях уникнення збитковості та прийнято подальші рішення.

Також в Управлінні транспорту ЛМР зазначили, що вул. Ряшівська та вул. Патона знаходиться в межах пішохідної доступності до вул. Городоцької, вул. Любінської та вул. Виговського по яких в напрямку центру курсують тролейбусний маршрут №29, автобусні маршрути №18, 25 та 52. Також по вул. Ряшівська – Патона курсує автобусний маршрут №21.», – пишуть мешканці.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові позаминулого року скасували автобусний маршрут №24. Пообіцяли його повернути після завершення ремонту вулиці Бандери. Проте обіцянки не дотрималися. Так само обіцяли й відновити автобусний маршрут №2А. Та й передумали.  

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!