Мешканець Львівщини помер через отруєння метиловим спиртом

logo


У Бориславській міській лікарні від отруєння метанолом помер 42-річний місцевий мешканець. Про цей інцидент 17 квітня повідомила міська рада Борислава.

«Минулого тижня у Бориславі стався доволі прикрий інцидент – один із мешканців міста придбав спирт, після споживання якого потрапив до міської лікарні із явищем повної сліпоти», – мовиться у повідомленні міськради.

Як розповів головний лікар Бориславської центральної міської лікарні Віталій Головчак, у четвер, 12 квітня, 42-річний чоловік придбав спирт і випив його. Після цього він отримав сильне отруєння, і 14 квітня його доставили у лікарню, де медики діагностували повну сліпоту.

«Потерпілого було направлено для проходження процедури гемодіалізу у Львівській обласній лікарні. Та, на жаль, його життя не вдалося врятувати», – йдеться у повідомленні мерії Борислава.

На сайті міськради також повідомляється, що спирт чоловік купив не в аптеці, тому медики звернулися у поліцію з проханням перевірити можливі точки продажу фальсифікованого метилового спирту. За цим фактом правоохоронці уже почали перевірку.