Метис вівчарки, лайка та ще вісім неймовірних собак шукають дім у Львові (фото)

logo


ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 10 зворушливими собаками, які шукають свій дім у Львові.

Каді, 3 роки. Місце відлову: вул. Запольської. Дуже ніжна дівчинка. Має короткі лапки і тулуб, як у такси. Вихована і слухняна, дуже квартирна. Вміє жалібно дивитися і розчулювати людей.

Хіміка, 8 місяців. Місце відлову: вул. Під Голоском. Неймовірна дівчинка, метис хаскі з очима різного кольору. Дуже мініатюрна, така собі хаскі-карлик. Енергії і доброзичливості в ній – море. Усмішок теж.

Яніс, 2 роки. Місце відлову: вул. Липинського. Знайдено в наморднику, який, буквально, вріс в мордочку, залишивши на ній шрами і залисини. В очах і поведінці – багато страхів. А зовнішньо – вродливий чорний принц.

Епіона, 4 роки. Місце відлову: вул. Богданівська. Швидше за все, жила у хороших людей, в домі яких трішки розтовстіла і дуже роздобріла. Шукають старих або, якщо їх все ж таки не було, нових господарів.

Хенк, 13 років. Великий, дорослий і трішки беззубий хлопець, який приймав в ЛКП ванну і радів, як дитина. Метис вівчарки. Десь він жив і дожив до такого віку. Можливо, мав господарів? Було б добре, щоб він повернувся в свою сім’ю.

Гудвін, 9 місяців. Місце відлову: вул. Заводська. Дуже милий хлопчик. Як і чому він сам бігав вулицею – незрозуміло. Потрапив до ЛКП, а ми вже шукаємо для нього батьків. Таких, щоб добре годували, не сварили і вчили доброму.

Майк, 3 роки. Місце відлову: вул. Кавалерідзе. Отакий от висловухий собака і характером кота – ніжний, неконфліктний, вихований хлопчик. Високий, ефектний добряк. Має дуже довгий хвіст, яким виражає випромінює радість.

Ніч, 3 роки. Місце відлову: вул. Городнича. Невеликий, хороший собака з більмом на лівому оці. Має охайний вигляд, тож можливо був господарським. Активний, веселий, заграє з дівчатами і не підозрює, що скоро на нього чекає операційне втручання.

Луна, 3 роки. Місце відлову: вул. Промислова. Невисока, крупна дівчинка. Соціалізована, ніжна, довіряє людям. Ймовірно, що мала господаря чи опікуна. Ця дівчинка за кимось сумує.

Сімона, 2 роки. Місце відлову: вул. Руднинська. Собачка з чудесними вухами. Вміє гуляти на повідку, застрибували на руки і майже розуміє людську мову.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

Фото Ірини Шелест.