«Мій Маріуполь та світ довкола» – у Львові відкриється фотовиставка військового ЗСУ Мирослава Кобилянського

logo


Мешканці Львова та переселенці зможуть побачити фото довоєнного Маріуполя –  гарного міста біля моря, яке закохувало в себе все більше людей.  У суботу, 2 грудня, о 16:00, за адресою вул. Стецька, 3а відкриється виставка майора ЗСУ, автора книги «Мій Маріуполь та світ довкола» Мирослава Кобилянського.

Військовий
представить фотографії, які увійшли у книгу. Здебільшого це мальовничі фотоетюди Маріуполя – морські пейзажи, фото архітектури міста, втрачені туристичні об’єкти.

Читайте також: Мрії про повернення додому – у Львові відкрилася виставка картин маріупольців

«Ідея фотовиставки виникла у нас ще під час підготовки книги до друку – вважаємо за
необхідне дозволити вам на власні очі побачити ці неймовірні пейзажі у великому форматі та спільно з автором поринути в атмосферу міста його серця», – розповідають організатори події.

Нагадаємо, що книга військового  про мирний Маріуполь менш ніж за рік встигла розлетітися Україною та світом. Примірники фотокниги потрапили у 32 країни: США, Канаду, Нову Зеландію, Швейцарію, ОАЕ, Азербайджан, Грузію, Італію, Францію, Німеччину, Іспанію, Польщу, Румунію, Великобританію, Чехію, Естонію, Литву, Швецію, Ізраїль, Кіпр,
Ірландію, Бельгію, Нідерланди, Фінляндію, Латвію, Туреччину, Австралію, Португалію, Словаччину, Данію, Норвегію та Люксембург.

Читайте також: Фільми про російське вторгнення в Маріуполь отримали премію “Кіноколо” – подробиці

Виставка триватиме два тижні – до 16 грудня включно.

Нагадаємо, співак ENLEO присвятив пісню маріупольцю, який загинув під Бахмутом.

Фото: з відкритих джерел