Мінеральна вода у Трускавці залишиться безкоштовною

logo
149173_mineralna_voda_u_truskavci_zalishitsja_be.jpeg


Доступ до центрального кювету у Трускавці залишиться безкоштовним. За таке рішення проголосували депутати Трускавецької міської ради 9 листопада, повідомляє прес-служба мерії міста.

Відтак депутати зобов’язали ПрАТ «Трускавецькурорт» зупинити процедуру введення платного входу до бювету та укласти договори на придбання мінеральних вод з усіма санаторно-курортними закладами, приватними готелями і садибами, щоб усі користувачі надрами були у рівних умовах.

Що стосується заходів, які має вжити міська рада, Зокрема:

пропозицію відновити роботу КП «Трускавецька міська гідрогеологічна режимна експлуатаційна станція»,
звернутися до Державної служби геології та надр України за спеціальним дозволом на видобування мінеральної води,
звернутися до всіх користувачів надр в м. Трускавці розглянути питання про передачу майна свердловин мінеральної води до комунального підприємства “Трускавецька міська гідрогеологічна режимна експлуатаційна станція” для отримання спеціального дозволу на видобування надрами,
підготувати на затвердження міської програми “Гідрогеологічні дослідження та розвитку гідромінеральної бази курорту” та передбачити кошти на її фінансування у 2018році,
передбачити кошти у бюджеті міста на юридичний супровід та судовий збір у справі щодо повернення майна санаторно-курортних закладів у державну власність та власність громади міста.


А поділитися?