Міністр юстиції показав, яким буде інтер’єр нового Львівського СІЗО

logo


image

Міністр юстиції Денис Малюська 9 грудня опублікував дизайн-проєкт майбутнього Львівського слідчого ізолятора, будівництво якого уже погодила міськрада.

Пост міністр опублікував у Facebook.

«Погода похмура, дощить, на дорогах корки, душа просить чогось яскравого і теплого … Ну і ок, подумав я і викладаю ілюстрації дизайну майбутнього Львівського СІЗО, проєктування якого перебуває на фінальному етапі і який ми збудуємо коштом надходжень від Великого розпродажу в‘язниць», — написав Малюська.

fullscreen

Дизайн-проєкт інтер’єру СІЗО, яке планують збудувати у Львові

Фото: Денис Малюська / Facebook

Зазанчив, що велике будівництво в‘язниць розпочнеться незабаром.

Нове СІЗО у Львові на понад 800 арештантів планують збудувати на західній околиці Львова на вулиці Збиральній. Місто виділило під це 8,3 га.

СІЗО складатиметься з кількох корпусів: п’ятьох режимних корпусів, лікарні на 150 місць, спортзалу, збірного та слідчого відділень. Там також будуть їдальня, лазня, клуб, крамниця і пекарня.

Старе СІЗО у Львові на вулиці Городоцькій мають продати.

читайте також

Навіщо продають в’язниці?

«Великий розпродаж в’язниць» ㅡ програма Міністерства юстиції, за якою продають законсервовані в’язниці, що вже не працюють, або ж в’язниці в поганому стані, які звільняють спеціально для продажу.

Інвестори отримують земельні ділянки уже з підведеними інженерними мережами, а Міністерство юстиції ㅡ гроші на будівництво нових виправних закладів із кращими умовами. Так у міністерстві хочуть оновити більшість в’язниць в Україні.

читайте також