Міністр освіти Оксен Лісовий приїхав до Львова

logo


«Ми маємо формувати справжній український пантеон героїв і виховувати наших дітей лише на прикладах захисників України та її державності. І викорінювати будь-яку ворожу пропаганду

Вчителів, які викладають шкільний предмет «Захист України», від травня донавчатимуть на базі профільних спеціалізованіих військових ліцеїв, яким є, до прикладу, наш обласний Ліцей Герої Крут.

Для цього держава виділить ізбюджету 100 мільйонів гривень. Ці кошти потрібні для  забезпечення процесу навчання і підвищення кваліфікації, оплати праці викладачів, які будуть навчати вчителів. 

Про це сьогодні повідомив у Львові Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, пише Четверта студія.

Разом із депутатами Львівської обласної ради та представниками військових ліцеїв з усієї України, під час круглого столу унашому обласному Ліцеї імені Героїв Крут обговорили організацію військово-патріотичного навчання українців, повідомив в о голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Головна тема розмови: удосконалення військово-патріотичного виховання у середніх школах та функціонування закладів системи спеціалізованої освіти військового спрямування.

Простими словами — від дитячого садочка до вищої школи система освіти має базуватися на формуванні не просто відповідального і патріотичногогромадянина. На жаль, наш ворог нікуди не дінеться і після нашої перемоги. Тому кожне покоління, взоруючись на справжніх героїв і громадських лідерів, мусить зростати захисниками і воїнами. 

Цю систему національно-патріотичного виховання, що опирається на героїзм, захист і розбудову держави, вже почали впроваджувати саме військові ліцеї. Тому вони можуть ділитися досвідом, а також мають стати зразком для середніх шкіл та базою для підготовки вчителів предмету «ЗахистУкраїни». 

Нагадаю, Львівщина є першою областю в Україні, яка позбулася всіх памʼятників радянським солдатам.

Ця армія були окупантською для нашої держави, а українці, які в ній примусово служили, є жертвами режиму.

«Ми маємо формувати справжній український пантеон героїв і виховувати наших дітей лише на прикладах захисників України та її державності. І викорінювати будь-яку ворожу пропаганду.

Слава нашим Героям!», – йдеться у повідомленні Холода.

Коментарі

Позначки: Оксен Лісовий,Юрій Холод