Міністр освіти поставив Львів у приклад щодо викладання предмету «Захист України»

logo


Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий навів Львів у приклад іншим громадам. Йдеться про оновлення предмету «Захист України», для якісного викладання якого у Львові обладнують та відкривають центри національно-патріотичноговиховання.

Оксен Лісовий зауважив, що міністерство поки працює над розробкою відповідної програми для навчальних закладів, тоді як у нашому місті школярів уже по-новому навчають військової справи та домедичної допомоги.

«Дуже круто, коли управлінці на місцях не чекають вказівок згори, не розводять руками, бо чогось бракує, а беруть ініціативу у свої руки та реалізовують важливі проєкти. Так, до прикладу, у Львові та Житомирі вже змінюють підхід до викладання «ЗахистуУкраїни» у школах.(…)

Тішуся, що є управлінці, які користуються своєю автономією в повному обсязі та впроваджують зміни першими. Це чудовий приклад для інших громад – пріоритезувати освіту та навчання дітей важливими навичками в умовах війни. Вдячний за вашу роботу та ініціативу!», – написав міністр у себе на сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, на базі закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади створять 12 центрівнаціонально-патріотичного виховання. Станом на сьогодні вже функціонують такі центри у Галицькому та Сихівському районах Львова. Вони повністю обладнані всім необхідним, щоб вчити дітей військової справи, домедичної допомоги, тактичної допомоги, орієнтування, розміновування. Тут є окремі приміщення для кожного з цих занять: є тир, зразки зброї, манекени тощо, а також окремий штат кваліфікованих спеціалістів для викладання цього предмету.

«Ми повністю переформатовуємо роботу і викладанняпредмету “Захист Вітчизни” та хочемо вивести національно-патріотичне виховання в школах на новий рівень. Зокрема, йдеться про створення при опорних закладах освіти 12 центрів національно-патріотичного виховання з окремими штатами та необхідною матеріальною базою, щоб якісно і ефективно викладати цей предмет», – розповів Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Читати далі

FridaySeptember 29th, 2023

Сьогодні у Львові нагородили 55 найкращих педагогів

Monday September 25th, 2023

В Червонограді реабілітаційним установам відшкодовуватимуть кошти за реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю

Sunday September 24th, 2023

На Львівщині найближчим часом 400 школярів із 13 міст заходу України зануряться у світ програмування

Friday September 22nd, 2023

На Львівщині стартували конкурси на здобуття обласних премій для студентів: деталі ⠀⠀

Friday September 22nd, 2023

Львівські школи та садки зібрали 10 млн грн для центру дитячої реабілітації “Unbroken Kids”

Thursday September 21st, 2023

У Дрогобицькому педагогічному університеті відкрили новий простір Полоністичного науково-інформаційного центру

Wednesday September 20th, 2023

Угнівськийаграрно-будівельний ліцей бере участь у проєкті USAID «Розвиток трудового потенціалу України»

Sunday September 17th, 2023

Пластуни Львівщини розпочали новий пластовий рік

Sunday September 17th, 2023

Заклади загальної середньої освіти та дошкільної освіти Яворівського району отримали гігієнічні набори від Представництва Дитячого фонду ООН

Sunday September 17th, 2023

В Червоноградськійгромаді хочуть запровадити в школах електронні журнали та щоденники