Міністр Петренко погано бачить

logo
41495_ministr_petrenko_pogano_bachit.jpeg


Одіозний львівський чиновник часів Януковича й далі керуватиме колоніями

Днями Мін’юст провів конкурс на посади начальників міжрегіональних управлінь кримінальної виконавчої служби. Незважаючи на обіцянки міністра юстиції Павла Петренка, що в систему прийдуть нові люди, конкурс на посаду начальника Західного міжрегіонального управління КВС виграв Михайло Дзюдзь, пише газета “Експрес”. 

Той самий нинішній начальник Управління пенітенціарної служби України у Львівській області й депутат облради від БПП.

Це справді одіозний посадовець. Так, у попередній каденції Львівської облради Михайло Дзюдзь керував фракцією Партії промисловців та підприємців, що була сателітом фракції Партії регіонів в облраді й чемно голосувала в унісом з регіоналами. Саме ця фракція активно виступала проти висловлення недовіри одіозному наміснику Львівщини Олегові Салу у 2013 році.

“Свого часу, — каже екс-керівник департаменту Державної виконавчої служби України Сергій Старенький, — ми проводили перевірку роботи Михайла Дзюдзя й виявили чимало порушень. За результатами перевірки я звільнив його з посади, однак тоді Мін’юст не підписав звільнення пана Дзюдзя, і він залишився  працювати. І ось тепер виграв конкурс, хоча мав бути люстрований”.

“Перемога в конкурсі пана Дзюдзя, — вважає пан Старенький, — це плювок в обличчя громадськості. Цей конкурс став лише  ширмою, щоб проштовхнути на посаду свою людину, тобто Михайла Дзюдзя. Міністр Петренко мав би пояснити результати цього конкурсу”.

Богдан КУФРИК


А поділитися?