Мінкульт оголосив конкурс на посаду керівника Львівської галереї мистецтв

logo


Міністерство культури та інформаційної політики оголосило на посаду керівника Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького. Про це йдеться на сайті Мінкульту.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 14 липня до 12 серпня включно.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

Реклама партнерів

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
копія документа, що посвідчує особу та копія документів про вищу освіту;
два рекомендаційні листи довільної форми
мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси ([email protected] з позначкою «документи на конкурс «Львівська галерея мистецтв».): вул. Франка І., 19, м. Київ, 01601. Відповідальна особа – Саган Оксана, контактний телефон: (044) 234-39-93.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта;
стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
вільне володіння державною мовою;
має досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

У Мінкульті інформують, що через пандемію COVID представники ЗМІ та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією засідань конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами на офіційному YouTube-каналі міністерства.

Зауважимо, під час другого засідання конкурсної комісії кандидати презентують програми розвитку Львівської галереї мистецтв на один і п’ять років.

Конкурсний добір повинен завершитися не пізніше 14 вересня 2021 року.

Нагадаємо, зараз Львівську галерею мистецтв очолює Тарас Возняк. Його на цю посаду призначили майже п’ять років тому – у вересні 2016 року.

Тоді у конкурсі брала участь в.о. керівника галереї Лариса Разінкова-Возницька. У січні 2017 року Тарас Возняк зробив шокуючу заяву щодо зникнення майже сотні стародруків, натякнувши, що до їх зникнення причетне колишнє керівництво галереї мистецтв. Лариса Разінкова-Возницька назвала такі закиди фальсифікованим нападом.

Пізніше Лариса Разінкова-Возницька заявила, що керівництво Львівської галереї мистецтв закриває частину музеїв.

Про всі деталі читайте у інтерв’ю Львівського порталу з Ларисою Возницькою «Королі і блазні Львівської галереї мистецтв. Початок падіння легендарного «Музею музеїв»?

Довідка

Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького – це найбільший художній музей в  Україні. У ньому зібрані унікальні твори живопису, скульптури, графіки та деворативно-ужиткового мистецтва країн Західної та Східної Европи від середньовіччя до сучасності. Розташований на вулиці Стефаника, 3, майже навпроти Львівської національної наукової бібліотеки імені Стефаника. Загальна кількість експонатів становить понад 62 тисячі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook