Минулої доби, 2 березня, надзвичайних подій на Львівщині не зафіксовано

logo


Загострення криміногенної ситуації на Львівщині немає, – МВС

Поліцейські, разом з співробітниками інших правоохоронних органів, бійцями Територіальної оборони Львівщини, ветеранами-пенсіонерами МВС України, волонтерами та небайдужими громадянами патрулюють вулиці Львова та інших населених міст області, а також несуть службу на блокпостах.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області, пише Четверта студія.

Надзвичайних подій протягом минулої доби не сталось.

Увага! Правоохоронці наполегливо закликають громадян не залишати (не забувати) на вулицях та у громадських місцях (на зупинках громадського транспорту, у кафе, магазинах, торгівельно-розважальних центрах тощо) особисті речі, пакунки, сміття та таке інше. Такі предмети можуть викликати підозру.

Водночас застерігаємо – не підіймайте з землі (тротуару, підлоги) різноманітні «знахідки» – вони можуть бути небезпечними. Також попередьте про це дітей.

Про підозрілих осіб, автомобілі, виявлені позначки, маяки та сигнали, небезпечні чи підозрілі предмети, а також різноманітні правопорушення, негайно повідомляйте на оперативну лінію 102. За минулу добу таких повідомлень надійшло майже 2800 – усі вони перевірені.

Водночас, просимо громадян відповідально ставитись до повідомлень на оперативну лінію, оскільки значна їх частка не перебуває в компетенції правоохоронних органів, а перевірка займає багато часу, який може бути використаний ефективніше.Тримаймо стрій! Разом до перемоги!Слава Україні!

Поділитися цим: