Мирославу Туркало звільнено з посади директорки департаменту культури ЛОДА

logo


Директорку департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирославу Туркало звільнено із посади.

Як повідомили ZAXID.NET у Львівській ОДА, Мирослава Туркало звільнена з 2 грудня. Вона написала заяву «за згодою сторін». У цей же день вона зареєструвала на сайті НАЗК декларацію перед звільненням.

38-річна Мирослава Туркало з 2013 року була заступником директора департаменту культури, національностей та релігії ЛОДА – начальником управління культури, а згодом очолила цей департамент.

Нагадаємо, департамент культури, національностей і релігій Львівської ОДА у вересні 2019 року потрапив у скандал зі встановленням понад 50 туристичних вказівників в області з безграмотним перекладом на англійську. На виготовлення цих вказівників витратили майже 600 тис. грн з обласного бюджету. Перед тим чиновники ЛОДА бачили ескізи вказівників з безграмотним перекладом, але не звернули на це уваги, адже, як заявила ZAXID.NET керівниця департаменту культури ЛОДА Мирослава Туркало, «у нас департамент культури, а не міжнародних відносин, де всі зобов’язані знати англійську мову».

Згодом чиновниця повідомила, що підрядник замінить вказівники своїм коштом, а в департаменті проведуть службову перевірку з цього приводу. Однак результатів перевірки оприлюднено не було.