Міський голова розпорядився звільнити з-під снігу авто австрійського підприємця у центрі Львова

logo


image

У цьому йому допомогли польський бізнесмен, українські журналісти і комунальна снігоочисна техніка.

Про це у Фейсбуці написав польський підприємець Томаш Баарт: “Автомобіль мого друга, бізнесмена з Австрії, два тижні стоїть на вулиці Вірменській у центрі Львова, без можливості виїзду. Муніципальні служби не тільки не очистили вулицю від снігу, а й привезли на неї сніг із сусідньої вулиці Краківської. Кілька днів тому я писав про цей факт на своїй сторінці у FB. Наступні кілька днів журналісти запитували у мене подробиці справи. Сьогодні вранці, на Вірменській, з’явився навіть екіпаж каналу 1+1.

І сталося диво. Близько 14 години приїхала техніка міських служб і розпочалось прибирання снігу з вулиці. Можливо, нарешті австрійський інвестор зможе скористатися своєю  машиною. Також виграють власники магазинів та ресторанів, розташованих на вулиці Вірменській, куди можна буде нарешті доставити товари. Браво мер!  Завдяки цій дії, тепер навіть у Відні, знатимуть якого чудового господаря має місто Львів”.

Автор посту у соцмережі зауважив, що його австрійський колега має дозвіл від ЛМР на паркування біля будинку, в якому проживає. Він є власником готелю “Рудольфо”, а його автомобіль – на словацьких номерах, бо австрієць також є власником різних фірм в Україні, Словаччині, Австрії.

Якщо у Львові бачите бурулі, телефонуйте 1580

Львів’ян просять взяти лопати і боротися зі снігопадом