Міськрада Львова хоче знести всі білборди та сітілайти у місті

logo


Сьогодні, 10 вересня, під час засідання виконкому Львівської міської ради виникло питання про дозволи на розміщення реклами на білбордах.

За словами директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, місто надало підприємцям, які розміщують рекламу на білбордах, право оренди до 2022 та 2023 років.

Водночас на думку чиновників, ці борди та сітілайти відволікають водіїв від того, що діється на дорозі та призводять до дорожньо-транспортних пригод, інколи з загиблими.

Тому чиновники міськради вишукуватимуть можливість, аби взагалі демонтувати білборди та сітілайти у місті. Тому що, на їхню думку, кошти, зароблені на рекламі, не покривають збитків, які отримує місто.

«Ми чекаємо коли Верховна Рада прийме закон про рекламу, який уже проголосований у першому читанні. І коли його приймуть, то міськрада матиме право скасовувати договори, яко вони порушують правила чи законодавство», – пояснює Ірина Кулинич.

Але у Львові не хочуть чекати, поки нардепи приймуть вищезгаданий закон, а розроблятимуть свої правила.

Нагадаємо, як уже повідомляв «Вголос», нещодавно у Львові та області розгорівся скандал, коли мешканці виявили на вулицях міста та на території області білборди, які рекламували проросійського політика.

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!