Міськрада Львова очікує на результати досліджень отруєння відвідувачів у “Панській чарці”

logo
144136_miskrada_lvova_ochikue_na_rezultati_dosli.jpeg


З 14 до 16 жовтня у ресторані “Панська чарка” отруїлися 25 відвідувачів.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Станом на 20 жовтня до медиків через харчове отруєння звернулися 25 відвідувачів ресторану “Панська чарка”, що на вул. Винниченка, 3, які харчувалися у ресторані з 14 до 16 жовтня, з них двоє дітей.

Усі постраждалі перебувають у стані середньої важкості. 

Наразі ресторан тимчасово не працює, як у коментарі Варіантам розповіла головний спеціаліст відділу спалахів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Лілія Михайлів, наразі складено протокол на фізичну особу-підприємця, який орендує кухню в цьому ресторані. 

“Також важливо, щоб Львівській міській раді надали висновок про те, що сталось, в чому причина. У понеділок, коли Лабораторний центр матиме результати досліджень, їх важливо оперативно передати місту”, – додав заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків. 

Зазначимо, ресторан “Панська чарка” заснований товариством з обмеженою відповідальністю “Глинянська брама”. Керівниками цього ТзОВ є Тарас Колодій – бізнес-партнер народного депутата Богдана Дубневича і дружина цього ж нардепа – Тетяна Дубневич.


А поділитися?Вам має сподобатись...