Міськрада Львова перевірить, що за роботи ведуться над церквою МП на Антоновича

logo


Якщо це реконструкція чи капітальні ремонтні роботи – на винних чекає штраф.
Фото: Оксана Кормило

Фото: Оксана Кормило

У міськраді Львова прокоментували роботи, що проводять над церквою Святої Трійці так званої УПЦ МП на вул. Антоновича, 100.

Керівник юридичного відділу ДАБК Святослав Кіндратів каже, що до Інспекції звернулась Франківська районна адміністрація, аби перевірити, що за роботи проводять у приміщенні. У міськраді зазначають, що роботи проводить не церква, а власник.

Нагадаємо, як з’ясувало Tvoemisto.tv, приміщення колишнього складу заводу «Кінескоп» належить львівській підприємиці Інзі Дунаєвій, яка перший поверх віддала в оренду парафії Святої Трійці під керівництвом отця Володимира Шурубури ще на початку 2000-х років.

Жінка розповіла, що у приміщенні ведуться не будівельні, а укріплювальні роботи, оскільки під час останньої бурі там зірвало перекриття із металевих листів.

Фото: Оксана Кормило/Фейсбук

Перевірка комісією ДАБК триватиме 10 днів. Вона має з’ясувати, чи є дозвільні документи на роботи. Такий термін перевірки, по-перше, передбачений документами, що регулюють роботу комісії. А по-друге, каже Святослав Кіндратів, дозвільних документів, якщо вони видані давно, може не бути в електронному реєстрі, і це треба з’ясувати.

«Будь-які роботи, що передбачають втручання в несучі конструкції, вимагають дозволу. Це може бути капітальний ремонт або, якщо згодом змінюються техніко-економічні показники приміщення, реконструкція. У процесі перевірки ми встановимо, що це за об’єкт, що це за роботи – може, це прості ремонтні роботи. Встановимо і тоді вживатимемо заходів щодо притягнення до відповідальності винних осіб, якщо, звісно, такі будуть», – говорить Святослав Кіндратів у коментарі Tvoemisto.tv.

Нагадаємо, про те, що над церквою Святої Трійці УПЦ МП на території «Кінескопу» ведуться роботи, стало відомо минулої п’ятниці.