Міськрада Львова розглядає проєкт створення нового скверу на Сихові

logo


Сквер хочуть назвати на честь Героя України Олега Бабія

У Львівській міській раді розглядають проєкт створення нового скверу імені Олега Бабія. Його мають облаштувати на Сихові неподалік ліцеїв “Оріяна” і “Сихівський”. Відповідний проєкт ухвали оприлюднили 27 червня на офіційному порталі міської ради Львова.

Сквер зроблять на алеї біля житлових будинків

Йдеться про алею в районі будинків 54, 40 та 42 на вулиці Гната Хоткевича, поруч з ліцеями “Оріяна” і”Сихівський”. Площа нового скверу складе приблизно 0,5 гектара. Ця земля належить місту і зараз не використовується. За планами зонування міста, ця територія призначена для відпочинку та озеленення.

Міськрада Львова розглядає проєкт створення нового скверу на Сихові – 01

З метою вшанування пам’яті сквер назвуть на честь герояУкраїни Олега Бабія, який зі своїми хлопцями пройшов 600 км по території Росії та знищив три ворожі бомбардувальники. Полковник Олег Бабій загинув під час цієї спецоперації, прикриваючи відхід побратимів.

Депутати мали б ухвалити рішення про створення скверу на сесії міської ради, а також дозволити Сихівській районній адміністрації розробити необхідні документи для виділення земельної ділянки. Цей проєкт не тільки збереже зелену зону міста, але й вшанує пам’ять Олега Бабія, в честь якогоназвуть сквер.

Нагадаємо, 17 травня у Львові презентували фільм LVIV.MEDIA про полковника ГУР Олега Бабія. Раніше LVIV.MEDIA писали про історію життя і подвигу Героя України Олега Бабія.

#Львів #новини Львова #Львівська міська рада #парк #Сихів #ГеройУкраїни #ухвала міськради #Олег Бабій