Міськрада Львова виділила гроші на зарплати працівникам Ратуші

logo


Львівська міськрада внесла зміни до бюджету Львова на 2017 рік.

Про це стало відомо сьогодні під час засідання виконавчого комітету, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міськради погодив внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. Зокрема, міськрада розподілила 175 913 тис грн.

Із цих коштів 141,7 тис грн передбачено на фінансування міської газети “Ратуша”, 8,1 тис грн – на керівництво і управління у сфері молодіжної та спортивної політики, 34,2 тис грн – на паспортизацію, інвентаризацію пам’яток архітектури та премії в галузі архітектури.

Бібліотеки міста отримають 361,8 тис грн, а на підтримку книговидання міськрада Львова передбачила 2 тис грн.

Нагадаємо, у листопаді головний редактор газети “Ратуша” Микола Савельєв приніс яйця для міського голови Львова Андрія Садового через те, що під час засідання члени виконкому перенесли питання про виділення комунальній газеті грошей на зарплату для працівників у листопаді та грудні 2017 року. Загалом це 171 000 грн.

у квітні 2016 року львівські депутати підтримали реформування газети “Ратуша” та дозволили їй відділитися від Львівської міської ради.

Це було зроблено зхгідно із законом про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, який ухвалила Верховна Рада 4 грудня 2015 року.