Міськрада радить не купувати квартири у 30 новобудовах Львова

logo


image

Інспекція держархбудконтролю виявила самовільне будівництво на вул. Смілій, 1а та на вул. Варшавській, 171 (ЖК «Хелен Таунхаус»).

Тож Львівська міська рада публічно застерігає мешканців бути обачними і не купувати квартири у неперевірених забудовників. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv

«На об’єкті, що на вул. Сміла, 1а, роботи розпочались ще у 2020 році. Однак ми тоді не могли проводити перевірок, оскільки у нас забрали повноваження. Тепер, коли наша Інспекція знову має повноваження, ми відкрили перевірку, за підсумками якої зрозуміли, що там відбуваються будівельні роботи без належних дозвільних документів. Йдеться про реконструкцію із добудовою приміщень. Замовником виступає Лагно Ганна Михайлівна», – зазначив начальник Інспекції ДАБК м. Львова Тарас Павлишин.

Також він додав, що на вул. Варшавській, 171 забудовник відновив будівництво багатоквартирного будинку без необхідних дозвільних документів. Тому Інспекція притягне до відповідальності фізичну особу, що є власником ділянки.

«Стосовно вул. Варшавської, 171, то там раніше продавали квартири через Інтернет, ми бачили інформацію щодо ЖК «Хелен Таунхаус». Станом на сьогодні будівельні роботи там відновили, і ми запустили перевірку. Але там право власності на землю оформлено на фізичну особу – Лагно Миколу. Було проведено перевірку, ми також притягнемо їх до відповідальності через відсутність необхідних дозвільних документів. Там будується багатоквартирний будинок на 4 поверхи. Нам важливо, щоб люди знали, що ці роботи самовільні і не купували там квартир», – додав Тарас Павлишин.

ЛМР подає оновлений перелік забудовників, що ведуть будівництво із порушеннями, а відтак зарекомендували себе недобросовісними.