Міськраді Львова не вдалося продати ділянку під промисловість за 43 млн грн

logo


Аукціон з продажу ділянки площею понад 5 га на вулиці Північній не відбувся, проте міськрада виставила землю на продаж повторно

Львівська міськрада виставила на продаж ділянку площею понад 5 га під промисловість, однак охочих купити ділянку за 43 млн грн на аукціоні у вівторок, 14 травня, не знайшлось. ЛМР виставила дану земельну ділянку на аукціон ще раз. Про це йдеться на сторінках аукціонів насайті Prozorro.Продажі.

Аукціон не відбувся через відсутність учасників

За даними сайту, земельна ділянка площею 5,0987 га розташована у Львові на вулиці Північній (вулиця проектована). Цю землю Управління земельних ресурсів Департаменту містобудування ЛМР вирішило продати під промисловість за щонайменше 43,3 млн грн. Однак аукціон, що був запланований на 14 травня не відбувся через відсутністьучасників. Відтак, міськрада вирішила виставити дану земельну ділянку на продаж повторно за ту ж ціну.

Земельна ділянка на вул. Північній. Фото з сайту Prozorro.Продажі Земельна ділянка на вул. Північній. Фото з сайтуProzorro.Продажі

Нагадаємо, нещодавно компанія ексдепутата Львівської міськради купила на аукціоні землю за 6 млн грн. Крім того, Бориславська міськрада продала землю під промисловість за 1,2млн грн.

Більше по темі

Дата публікації 14.05.2024 16:50 #Львівська міська рада #новини Львів #ринок землі#аукціон #продаж земельної ділянки