Міський голова Дрогобича відзначив кращих студентів міста преміями та подяками

logo


Ініціатива відзначити іменними преміями та подяками Дрогобицької міської ради кращих студентів навчальних закладів міста визріла цієї осені після зустрічіочільника громади із студентським активом Дрогобицького педагогічного університету імені І.Франка. Молодь розповіла, що щорічно,  напередодні Міжнародного дня студента, у стінах їхньої альма-матері відбувається традиційний конкурс «Студент року». Його організовує профком та студентське самоврядування.

У межах конкурсу обирають кращих та талановитих студентів у різних номінаціях. Тарас Кучма проявив ініціативу підтримати активну студентську молодь міста та вручити їм за успіхи унавчанні та здобуту перемогу в конкурсі премії міського голови.

Так, преміювання розробили за кількома номінаціями: «Студент-спортсмен», «Студент-науковець», «Студент-медійник», «Студент-громадський діяч», «Студент-митець», «Студент-соціальний педагог» та спеціальна номінація «Студент – багатогранна особистість». У кожній із номінацій студентам було вручено відповідну грамоту та премію міського голови.

Зокрема, премії отримали:

«Студент-науковець» –  Олена Мазур, ЛідіяСеньків,

«Студент-митець» – Аліна Монастирська,

«Студент-соціальний педагог» – Вікторія Галин,

«Студент-спортсмен» – Остап Павляк,

«Студент-медійник» –  Вікторія Бура,

«Студент-громадський діяч» –  Ірина Луців,

«Студент-багатогранна особистість» –  Анна Світлозарова.

Окрім цього, подяками Дрогобицької міської ради було відзначено кращих студентів різних навчальних закладів міста – від педуніверситету до коледжів.

Нагородження провелиу сесійні залі Дрогобицької міської ради. Разом із нагородами Тарас Кучма привітав студентів із їхнім святом та побажав бути активними у житті рідного міста та розбудові України.

Щиро вітаю Вас із Міжнародним Днем студента, який ви відзначили 17 листопада. Сьогодні на молоді міста, студентський актив покладена велика відповідальність – ви покликані творити нову Україну, Україну вільну та квітучу після нашої перемоги. Знаю, що молодь нашого міста свідома такреативна. Тому закликаю кожного із вас долучатись до цікавих ініціатив, які відбуваються у нашому місті, подавати свої пропозиції щодо облаштування громадських просторів, парків та просторів дозвілля для молоді. Маємо розуміти спільну відповідальність за наше місто, його розвиток та розквіт, – наголосив Тарас Кучма.

До слів вітань студентському активу долучилась і керівниця відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко. З її ініціативи у місті відбуваютьсязустрічі із студентами різних навчальних закладів та керівництвом громади.

Нагадаємо, днями студенти профтехучилищ та інших навчальних закладів Дрогобича пройшли перший етап стажування у Дрогобицькій міській раді.

Читати далі

Sunday November 19th, 2023

У Львові для студентів провели модель Європейського Парламенту

Friday November 17th, 2023

Всесвітня продовольча програма ООН надасть фінансову підтримку закладам освіти Львівщини в організації гарячого харчування для дітей

Thursday November 16th, 2023

Обдаровані львівські школярі отримали по 30 тисяч гривень

Tuesday November 14th, 2023

У 87 відсотків закладів загальної середньої освіти Львівщини дітей забезпечують харчуванням

Tuesday November 14th, 2023

У містіРудки на Самбірщині відкрили мовну школу

Monday November 13th, 2023

На базі Городоцького ліцею працює музей новітніх Героїв. Відео

Friday November 10th, 2023

У Львові відкрили Центр розвитку дітей та молоді

Wednesday November 8th, 2023

Вперше за новим календарем: у Дрогобичі розпочали підготовку до відзначення різдвяно-новорічних свят

Tuesday November 7th,2023

Громади Львівщини отримали ще 7 автобусів «Школярик»

Sunday November 5th, 2023

«Стратегія реформування системи шкільного харчування Львівщини у 2024 році»: освітяни області взяли участь у тематичному форумі