Міста Львів, Яворів та Пустомити у «помаранчевій» зоні – що заборонено

logo


image

На Львівщині поліцейські проводять комплекс заходів, спрямованих на виявлення порушень правил адаптивного карантину та закликають керівників суб’єктів господарювання, зокрема, закладів громадського харчування, розважальних закладів, а також перевізників, суворо дотримуватись вимог Постанови Кабінету Міністрів України №641 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», а громадян – дотримуватись заходів індивідуального захисту.

Про це розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

«Усі ви знаєте, що в Україні було введено так зване зонування – у залежності від кількості виявлених хворих на коронавірус населені пункти та окремі регіони відносили до тої чи іншої зони, позначеної відповідним кольором. Останніми днями на Львівщині значно зросла кількість хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. У так звану «помаранчеву» зону увійшли міста Львів, Яворів та Пустомити. Нагадаю, що у цих населених пунктах, відповідно до зонування, діють певні обмеження, зокрема:

–    заборонена діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;-    заборонена діяльність закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час (з 24.00 до 7.00);-    заборонена робота спортивних залів, фітнес-центрів та закладів культури;-    вводяться обмеження для проведення масових заходів – 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей;-    кількість пасажирів у громадському транспорті обмежується кількістю місць для сидіння;-    в усіх громадських місцях люди повинні перебувати у захисних масках.

Поліція Львівщини закликає керівників суб’єктів господарювання, зокрема, закладів громадського харчування, розважальних закладів, а також перевізників, суворо дотримуватись вимог Постанови Кабінету Міністрів України №641 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», а мешканців – дотримуватись заходів особистої безпеки. У разі виявлення порушень правил адаптивного карантину, правоохоронці складатимуть адміністративні протоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Кількість хворих на коронавірус зростає – мусимо берегтись та дотримуватись карантинних обмежень», – зазначив Дмитро Міхалець.

Фото – zaxid.net