Мистецькі колективи Дрогобиччини презентують свою творчість на Луганщині

logo
155647_mistecki_kolektivi_drogobichchini_prezent.jpeg


Впродовж 14 – 15 грудня в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С.Прокоф’єва та у Рубіжанській міській дитячій школі мистецтв творчі колективи Львівщини виступлять з мистецькою програмою у межах проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури.

Повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Студентські колективи Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського представлятимуть культуру Львівщини та обмінюватимуться творчим досвідом з тутешніми студентами.«Така ініціатива покликана презентувати та ознайомлювати з оркестровим мистецтвом та мистецтвом співу. Діти з захопленням відкривають для себе традиції музичного мистецтва Галичини», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.Учасники колективів з Дрогобиччини: (Капела бандуристів – керівник Пришляк О.В., дует бандуристок «Берегиня», оркестр українських народних інструментів – керівник Чумак Ю.В.)

Зокрема колективи візьмуть участь у круглих столах із студентами і викладачами Сєвєродонецького музичного училища. Також відбудеться зустріч з викладачами і студентами предметно-циклових комісій «Оркестрові народні інструменти та «Спів (академічний, естрадний)» і творчий захід, присвячений музичним традиціям «Колядка».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?